top of page

FABRİKAYNAK® ROBOTİK KAYNAK İŞLEM MERKEZİ

FABRİKAYNAK® Robotik Kaynak İşlem Merkezi, esnek, kullanımı kolay, yüksek performanslı, uygun maliyetli bir çözümdür. Uzun yıllara dayanan kaynak otomasyonu deneyimini yansıtır ve robotik gazaltı kaynak uygulamalarının gerektirdiği ihtiyaçların birçoğuna cevap verir. Uygulamanızın gereklerinin analizi için AFŞA ROBOTİK' i arayın. AFŞA ROBOTİK ihtiyaçlarınızı ve uygulamanızı dikkatli bir şekilde değerlendirecek ve sizin için en uygun çözümü önerecektir.

 

Güvenli

Yükleme pencerelerinin işlem anında açılması ile robotun durması, servis kapısından içeri girildiğinde robotun durma özellikleri ile robotun operatöre çarpması riski ortadan kaldırılmış olur. Komple kapalı kabin sistemi ile kaynak dumanının atölyeye kaçmasının önüne geçilir. Operatör kaynak ışınlarından dış pencere ve iç perdeler ile korunur. İş kayıplarının önüne geçilir. Robot ve kaynak makineleri kabin dışında yerleştirilmiş durumdadır. Bu yerleşim hassas ekipmanların kaynak kabini içerisindeki olumsuz koşullardan etkilenmemesini sağlamaktadır.

 

Ekonomik Çözüm

Robot sistem entegrasyonu için standart çözüm kullanmanın verdiği avantajlar müşteriye sunulur.

 

Fişi Tak Çalıştır

FABRİKAYNAK® Robotik Kaynak İşlem Merkezi, yeni yerine geldiğinde yalnızca güç, gaz ve hava bağlantılarının yapılması yeterlidir.

 

Ergonomik

Ergonomi kurallarına uygun olarak yapılmış kabinlerimizde, yükleme bölgeleri kolaylıkla açılan ana kapaklara sahiptir bu sayede temizlik, bakım ve fikstür değişimi gibi çalışmalar kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.

Minimum Alan Maksimum Verim

FABRİKAYNAK® Robotik Kaynak İşlem Merkezi, robot erişimlerinden maksimum faydalanacak ve atölyede minimum alan işgal edecek şekilde tasarlanmıştır. Yükleme masaları, robot kapasitesini doldurmak üzere fikstür sök-tak işlemine ihtiyaç duyacak işletmelerin gereksinimlerine göre tasarlanmıştır.

 

Kolay Taşınabilir

Tüm sistem bileşenlerinin tek bir rijit karkas üzerinde olması sayesinde, kabinlerimiz işletme içerisinde kolaylıkla yer değiştirilip başlayabilmektedir.

 

Standart

FABRİKAYNAK® Robotik Kaynak İşlem Merkezi, küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaç duyacağı üretim tiplerine cevap verecek önceden tasarlanmış standart ürünlerden oluşan bir çözüm grubudur.

bottom of page