top of page

HAKKIMIZDA

2008 yılında faaliyetlerine başlayan şirketimiz, özellikle robot kaynak sistemleri ve makine besleme sistemleri konusunda uzmanlaşarak yoluna devam etmektedir.

 

Anahtar teslim robot hücrelerinin tüm bileşenlerini ve hizmetlerini sağlayarak, otomotiv endüstrisi ve genel endüstrinin gerektirdiği kaynak uygulamalarında ihtiyaç duyulan çözümleri karşılar.

 

Firmamız hizmet, eğitim, yedek parça, sarf malzemeleri ve tedarik ettiği sistemlerin yaşam döngüsünde ihtiyaç duyacağı revizyon gibi satış sonrası destek ile müşterileri ile birlikte olmayı ilke edinmiştir.

fabrikaynak® adını verdiğimiz standart çözümlerimiz ile uygun maliyetli güvenilir çözümler sunuyoruz.

 

Sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, eğitimli personeli ile birikimini ve deneyimini sürekli iyileştirerek, müşteri odaklılığı ile teknolojik seviyesini sürekli geliştirerek, önümüzdeki yıllarda sektörün büyüme trendlerine uygun olarak çalışmaya devam etmektedir. çalışma yaklaşımı, güvenilir ürün, uygun fiyat ve zamanında teslimat politikaları.

Bu bağlamda, gerçekleştirdiği yenilikleri mekanik, elektrik, pnömatik ve yazılım tabanlı olarak kullanıcıların yararına sunmaktadır.

 

 

MİSYON,VİZYON, İLKELERİMİZ.PNG
KALİTE POLİTİKASI.PNG
bottom of page